Yu WangI

Jimmy Wang Yu

7,2
56 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Yu Wang

Czemu są tak niedostepne?Ja tak lubie je oglądać a prawie nigdzie nie moge ich zdobyć, prawie nikt nimi się nie interesuje-A to wielka szkoda:(-mam nadzieje ze to sie zmieni.

Dominixa

No to jesteśmy razem:). Dostępność filmów z HK i Chin w naszym kraju jest równa 0.1 i to jest najgorsze:(. Chlip.

Sztocky

nio i ja sie przylacze do tego skromnego grona;P ja tez uwielbiam chinskie filmy sciaglem juz ich troche przez neta ale i tak kupe filmow jest niedostepnych jest wiele filmow kung fu ktorych zadna tv niepuszcza to jest zalosne i az chce sie plakac to poprostu jakas paranoja jeden film jak poleci raz na nieraz pol rou to huk tv powinna czesciej puszczac takie produkcjwe bio niejeden taki film jest lepszy od niejednej produkcji usa ja nagrywam sobie takze filmy na vhs jak tylko jakis leci w tv ale to co leci w tv to niestety za malo;( pozdro dla wszystklich fanow folmow chinskich pa

Dominixa

Hej wszyscy maniacy kung fu, posiadam w swojej kolekcji troszkę filmów z tego gatunku, niektóre są naprawdę rzadkie, chętnie się z wami powymieniam tytułami, większość jest w zadowalającej jakości, staram się nie gromadzić RMVB, zainteresowanych proszę o kontakt e-mailowy: siudo0@wp.pl
POZDRAWIAM !

siudo0

No panowie coś się chyba ruszyło jeśli chodzi o filmy kung fu lat 70 - tych z Hongkongu. Wydano u nas już wszystkie filmy z Brucem Lee, a ponadto w serii "KINO MĘSKIE KUNG FU" wydano 3 filmy z Brucem Li - Wściekła pięść 2, Wyjście smoka wejście tygrysa i Powrót Tygrysa. W kolekcji sztruk walki IDG pojawił się m.in. Jędnoręki szermierz, a w serii Złota Kolekcja Kung Fu mi.n. Gra śmierci 1 i 2 oraz Ręka śmierci. Oby tak dalej.

holstensa

no i oczywiscie nie zapomnijmy ze teraz leca takze nasze ulubione kopane filmy na tv4 jkaby ktos nie wiedzial ja je nawt nagrywam na vhs:D co weekend leca;';P

Jackie82

A ja dodam, że filmy od naszej ulubionej wytwórni Shaw Brothers są puszczane na kanale MGM. Do wyboru lektor lub napisy. Miodzio :)

TenTamTen

niom wlasnie MGM to chyba jak sie nie myle jest kanal na dekoderze n? zauwazylem to wlasnie aby pozazdroscic;P

Jackie82

Dokładnie tak. Z tego co widzę, to niestety te filmy się powtarzają. Miło jednak, że jakaś telewizja poczuła klimat starych filmów kung-fu. Mało tego - są puszczane nie tylko w środku nocy, ale np. w przyszłą sobotę (12 września) o 11:00 (przed południem!!!) będzie leciał ten oto film: http://www.filmweb.pl/f124924/Napij+si%C4%99+ze+mn%C4%85,1966

Wielki respect dla MGM!

TenTamTen

Znowu filmy z H-K zapodają na tv4! Ze środy na czwartek o 00:00 i powtórki w soboty o 20:00.
Dodatkowo proponuje zapoznać się z tym linkiem, choć już i tak pewnie o tym wiecie. :-)
http://www.filmydalekiegowschodu.pl/
Hej, Jackie82! Ja też nagrywam na vhsy. Czyli nie jestem jedyny. :-)
Pozdro dla Was i szacun. :-D

Wujek_Bill

Ja też kocham to !! Nagrywam wszystko z TV4 i innych kanałów, oczywiście na kasety VHS :P Nie jesteście jedyni ;) Ostatnio też kupuję na DVD, lub stare wydania na kasetach video od NVC i Imperial. Mam dla was wszystkich propozycję - wraz z przyjacielem otwieramy spejcjalną stronę o tych filmach. Więc serdecznie zapraszamy, bdą recenzje, o wydaniach DVD i ciekawostki. Ale wolno nam idzie, bo jest nas dwóch, a tekstami zajmuję się tylko ja chwilowo :( Więc jak ktoś chce pomóc - to proszę pisać na email - gorogondo@op.pl lub GG: 237 46 372. Strona ruszy niedługo. Pozdrawiam.

holstensa

taak, tylko że jedyne co TV4 potrafi to puszczać filmy z Jackie'm Chanem, ewentualnie Jetem Li, Bruce'em Lee, i rzadziej z Sammo Hungiem. A gdzie cała masa innych świetnych filmów?
Najgorsze jest to, że zawsze obcinają obraz do 4:3. Śmiech na sali, robić coś takiego w dzisiejszych czasach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones