Jerzy Urban

Jerzy Urbach

6,0
117 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Jerzy Urban

Obok Adama Michnika jest najlepszym polskim Redaktorem Naczelnym, ale jednak Pan Jerzy pisze ZAWSZE co uważa i nie owija w bawełnę. Król polskiego dziennikarstwa!

Krytykancki

Żenująca wypowiedź.

Krytykancki

Dostałem raka od tego wpisu..

Krytykancki

Zgadzam się po części, jest znakomitym redaktorem, ale niestety również stronniczym. Uwielbiam jego felietony, ale zdaję sobie sprawę, że są stronnicze. Nie zmienia to jednak faktu, że jest znakomitym fachowcem.

chemas

Też lubię Urbana wbrew hejterom zawsze pisze/mówi co myśli i jego felietony nie są zakłamane. Jest bardzo inteligenty i zabawny jednocześnie, nie jest dla każdego.

Wiele osób obarcza go że był komunistą ale kompletnie nie wiedzą czym on tam się zajmował a dwa dziś mamy komunę bis w wydaniu PiS tylko w główkach się zagotowało i tworzy się neo nawrócenie.

Nigdy nie ukrywał tego kim jest a także swojego pochodzenia. Jest solą w oku katolików a taki pierwiastek jest dla zdrowia potrzebny.

ChubakaCieLubi

O właśnie

ChubakaCieLubi

Przecież od 1989 w tym durnym kraju NIC się nie zmieniło i rządy PiSu to kontynuacja polityki postkomuchów jaka była cały czas i za rządów SLD i PO czy poprzednich rządów PiS. PiS wiec nie wprowadził komuny bis głąbie, to kontynuatorzy myśli politycznej, która była.

Netehor

Opinia godna karykatur rodem z Korwina, kraj jest taki jacy są ludzie. W Polsce nigdy nie było komuny nigdy nie wprowadzono gułagów był lekki socjalizm który się wykoleił przez nieodpowiedzialne decyzje.

W zasadzie nie wiem po co się trudzę pisząc do jakiejś internetowej wycieraczki która służy zapewne za tubę głoszącą jedną słuszną prawdę ale wiedz że To tylko Twój punkt siedzenia i widzenia.

ChubakaCieLubi

Ale ja wiem na czym polega komunizm i na czym polega socjalizm, z tym, że ty w swojej pierwszej wypowiedzi napisałeś, że PiS wprowadza komunę ''dwa dziś mamy komunę bis w wydaniu PiS tylko w główkach się zagotowało i tworzy się neo nawrócenie.'' Więc sam sobie zaprzeczyłeś gratuluję.

Netehor

Nie przyjmuję gratulacji, to był skrót myślowy polegający na tym że rządzą w takim samym stylu w jakim zostali wychowani.

Sami wiele lat krytykowali styl i metody a sami z przyjemnością po nie sięgają, co więcej łamią wewnętrzne prawo Polski. Sami chcą robić sądy ciągać po więzieniach a nie przestrzegają konstytucji.

Są tak wiarygodni jak ich teoria Smoleńska. OC wzrosło niebotycznie, koszty życia rosną, waluta słabnie.

Lekką ręką dają miliony złotych Rydzykowi a dla mnie Rydzyk to jest ich Urban bo Nasz dziennik chociaż zawiera czasami dobre artykuły to jest tubą propagandową.

Poziom redakcyjny Urbana był zawsze wysoki i ciekawy, miałem prenumeratę NIE. Cenię go za jego pracę.

Krytykancki

stary czerwony aparatczyk i na tym zbil kapital na krzywdzie innych a ze znajduje odbiorcow i teraz to raczej trzeba mu pogratulowac

lexusss2012

Pan Jerzy Urban obalił komunizm w Polsce oddając władzę w ręce Solidarności i mówiąc, że "Rząd się sam wyżywi". Prawdziwy polski patriota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones