Chuck Norris

Carlos Ray Norris

7,8
5 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chuck Norris

Chuck Norris grał w dobrych filmach tylko w latach 80'tych i może początek 90 tych XX wieku. W latach 90 tych zagrał w czterech dobrych filmach jak Delta Force 2, The Hitman, Sidekicks i To Dog reszta to już niestety bardzo słabe filmy.
Chucka uratował właściwie tylko serial Texas Ranger, dlatego jeszcze pociągnął swoją karierę do 2001 roku. Gdyby nie ten serial to grałby dalej w szmirach jak Steven Seagal.
Osobiście jakoś nigdy nie lubiałem jego stylu walki. Mimo że dużo powalał na ekranie przeciwników z pół obrotu to jednak Van Damme robił to lepiej. Oczywiście rozumiem ze choreografia walk w latach 80 tych nie była tak dobra jak w 90 tych i te walki w tych filmach wyglądały bardziej sztucznie ale Van Damme pokazał ze można je robić lepiej niż w filmach z Chuckiem.

chriso_3

A według ciebie dobre filmy akcji z Chuckiem w latach 80 zaczynają się od ,,Ośmiokąt ,, z 1980 roku ,czy póżniej od ,,Samotnego Wilka McQuade ,, ? Od jakiego okresu według ciebie zaczynają się w kinie złote czasy Chucka ?

bradock

Pomimo że Ośmiokąt, Jednosobowy Oddział i Oko Za Oko nie były złe to Jednak od Samotnego Wilka McQuade zaczął się jego złoty okres. Czyli kiedy zapuścił brodę i miał już ciemne włosy.

chriso_3

Ok ,rozumiem .Dzięki za wyjaśnienie .

chriso_3

Myślę, że odbiór filmów z Chuckiem Norrisem jak również wielu innych tego typu filmów zależy od wieku. To jest takie kino klasy B gdzie superbohater rozprawia się z całą bandą przeciwników którzy z nim zadarli. Filmów takich jest wiele ale scenariusz z grubsza podobny. Jak byłem nastolatkiem to lubiłem takie filmy. Po wielu latach do nich już nie wracam bo odbiór byłby całkiem inny. Trudno powiedzieć które filmy były lepsze. Myślę, że jego topowe role to było kino dla młodzieży. Niby wiele scen walki ale bez specjalnej brutalności żeby była szersza widownia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones