PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32644}
6,5 818
ocen
6,5 10 1 818
Marlowe
powrót do forum filmu Marlowe

mogłby być dobry

ocenił(a) film na 6

ale jak dla mnie troche pokręcony , czasami nie wiadomo o co chodzi

ocenił(a) film na 6
medisess

Film potrafi zaciekawić kryminalna łamigłówka która czym dalej odsłania swoje karty by na końcu odkryć wszystkie karty .Tylko dla mnie też na końcu nie za bardzo mi się wszystko wyjaśniło Dla mnie było tak chociaż mogłem całkowicie pomylić Brat robił zdjęcia siostrze aktorce chyba chciał na tym zarobić wraz z drugą siostrą chciał szantażować jej kochanka narzeczonego ale jemu to się nie spodobało musiał uciekać zabił tych ludzi w hotelu bo się bał ze go wydarzą albo byli od tego gangstera . Chciał zabić nawet przecież detektywa gdyż nie wiedział ze im jest . Jest jeszcze przyjaciółka siostry aktorki która chyba jej zazdrości sławy i zabija jej kochanka i chce w robic ją w morderstwo jezeli ona zabiła bo nie mam pewności i na końcu jest jeszcze lekarz który zabija przyjaciółkę chyba z zazdrości .tak zrozumiałem film ale to co napisałem może być kompletną bzdurą może ktoś mi to wyjaśni czy to było tak i czy zupełnie inaczej . Chociaż i tak film mi się podobał 6/10

kinoman1985

Chłopie masz 30 lat i dajesz remake'owi gównianemu dobrego sensacyjnego filmu z Reevsem i Swayze, ocenę dziewięć. Weź już nie kompromituj i tyle w temacie ode mnie...:-(

medisess

Bo jak trzeba pomyśleć, to od razu film średni robi się...:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones