PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32644}
6,5 812
ocen
6,5 10 1 812
Marlowe
powrót do forum filmu Marlowe

Wie ktoś? Jest to Rita Moreno czy raczej nie?

ocenił(a) film na 7
SWJar

Jasne, że Rita, już się upewniłem, w filmie jest przecież odpowiedź.

SWJar

Jesteś kolego daltonista i do tego nie umiesz czytać ze zrozumieniem, na plakacie jest
Sharon Farrell jako Orfamay Quest. Rita Moreno była brunetką przez całe życie, na widocznym zdjęciu mamy blondynkę...:O

ocenił(a) film na 7
HeadHoper4Warsaw

Czytanie ze zrozumieniem zdjęcia na plakacie? Co ma kolor włosów w życiu do roli w filmie? A peruka może być? Ta scena z plakatu była w filmie pod koniec, pomijając detektywa w tle. Oglądałeś ten film? Już widzę jak ta płaczliwa Orfa takie figury robi w gabinecie Marlowa c: A jak nie to sobie wpisz "Rita Moreno dance Marlowe" to wyskoczy Ci blondi.

SWJar

Co ma napis na plakacie do tego kto jest na nim? Oglądałem i to nie raz, weź ogarnij się człowieku i tyle w temacie ode mnie. P.S. Rita nigdy nie farbowała włosów i nie nosiła peruk, do tego była typowym moherem, więc taka scena opada w jej wykonaniu...:P

ocenił(a) film na 7
HeadHoper4Warsaw

Ty i Twój napis na plakacie. To w razie czego masz:
https://www.youtube.com/watch?v=aRNz7ZcOg-U#t=3m25s
i prowokuj dalej.

SWJar

W filmie rzeczywiście rozbierała się Rita Moreno, ale na plakacie jest Sharon Farrell i to bankowo. Niestety mnie nie chce się udowadniać Tobie, że niebo jest niebieskie...:-(

SWJar

PS fajnie, że chcesz obejrzeć klasyki kina akcji z mojego profilu. Ciesze się i na tym kończę wymianę naszą zdań...:-)

ocenił(a) film na 7
HeadHoper4Warsaw

No chcę obejrzeć, nie będę uprzedzony do filmów które Ty obejrzałeś dlatego, że masz inne zdanie na temat plakatu :) Szkoda, że nie chce Ci się udowodnić skoro masz jakieś dowody. Nie wiem po co Sharon miałaby strzelać z pończochy na plakacie skoro w filmie robiła to Rita. No dobra to pozdrawiam.

SWJar

To był częsty zabieg w tamtych latach kolego, wytwórnie takie jak Warner Bros np, angażowały dublerki nawet do sesji zdjęciowych, patrz plakat...:-( A propos, praktycznie widziałem wszystko z tego co chcesz obejrzeć, ale jak chcesz ciekawe sensacje stare, albo takie same kryminały, służę pomocą...:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones