PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5207}

Droga smoka

Meng long guo jiang
7,5 12 935
ocen
7,5 10 1 12935
5,8 5
ocen krytyków
Droga smoka
powrót do forum filmu Droga smoka

Troche wieje nuda choc warto obejrzec chociazby dla ostatniego pojedynku. Wejscie Smoka duzo duzo lepsze.

ocenił(a) film na 8
32ywis

No popatrz, żadną fanką nawalanek nie jestem, a film mi się podobał i ani przez chwilę się nie nudziłam. Wolę "Drogę..." od "Wejścia...". Jest tu humor, ironia, dystans i lekkość, a więc wszystko to, czego zabrakło w sierioznym "Wejściu...", które jest w sumie niczym więcej jak popisem sprawności w opakowaniu z banalnej fabuły.

Diana

Hahaha, dobre. "Droga smoka" fabularnie jest gorsza od "Wejścia..." choć i tamten to jedynie kopany film sensacyjny. W ogóle "Drogi..." nie ma co porównywać do Enter the Dragon, nie ten poziom.

ocenił(a) film na 5
32ywis

32wis ma rację, "Wejście.." znacznie bardziej mi się podobała, a tutaj dobrej walki wcale wiele nie było, humor moim zdaniem bardzo słabiutki i gdyby nie słynna finałowa scena to bym do końca nie usiedział.

ocenił(a) film na 3
32ywis

Mi się najbardziej podobały "Wściekłe Pięści". W wejściu smoka według mnie bez potrzeby skupiali się na dwóch pozostałych bohaterach. Jakby był tylko (to jest głównie) Bruce to było by jeszcze lepiej.

Droga Smoka mnie szczerze mówiąc rozczarowała. Humor w zdecydowanej większości był raczej bardzo kiepski. Finałowa walka jest super, no ale to niestety tyle.

32ywis

Bardziej dopracowane, ale ja jednak wole droge smoka... Nie podobalo mi sie tylko "wyjscie smoka" ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones