PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655904}
6,7 4 867
ocen
6,7 10 1 4867
A Therapy
powrót do forum filmu A Therapy

To nie jest film.

użytkownik usunięty

Naprawdę nie powinno się tego zaliczać do filmów i filmografii aktorów, bo to nie film, tylko długa reklama Prady.

Całkowicie się zgadzam, ale cóż poradzić.

xxxoliksxxx

Film był pokazywany w Cannes. Nieźle jak na "reklamę". Poza tym, jest to profesjonalny film krótkometrażowy. W typowych reklamówkach, nie ma co liczyć na taką wyśmienitą obsadę. I nie mówię tylko o aktorach, bo reszta ekipy to również głośne nazwiska.

La_Pier

wiem, zgadzam się. Co nie zmienia faktu, że na końcu wciąż widnieje napis PRADA. Jednak wolałbym oglądać reklamówki ze znanymi postaciami, do tego wyprodukowane przez równie znane osoby. Dlatego też moja ocena to 10. ;)

ocenił(a) film na 9
xxxoliksxxx

Znane czy nieznane, ważne żeby było na poziomie takim jak w "A Therapy" :D
Profesjonalny film, ale jednak wyraźnie promujący markę Prada. Wyobraźcie sobie, co by było, gdyby wszystkie reklamy tak wyglądały- to by dopiero było coś:)

Letrin

Helena w reklamie jogurtu *____________*

ocenił(a) film na 9
xxxoliksxxx

Haha:D No może nie od razu Helena. Byle były dobrze przemyślane i ciekawe

Letrin

Daj pomarzyć ;)

La_Pier

Wracam tu po roku, zupełnie przez przypadek i bez świadomości co tu napisalem, ale dzisiaj uznaję to za krótkometrażówkę :) Ludzie się zmieniają :)

ocenił(a) film na 10
xxxoliksxxx

już się martwiłem Olek, czytając tamte komentarze

yellowfilip

xd
ja tez uznaje za krótkometrażówkę
gdyby ktos chcial wiedziec to

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones